Berlin kulübü Berghain, sahne menajeri Michael “Mike” Everett'i kaybetmenin yasını tutuyor

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Berghain'de yerleşik DJ olan Marcel Dettmann, “Güle güle Mike” diye yazıyor. Ve: “Her zaman yanımda olduğun için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Sevginiz ve saygınız. Sen gerçek bir efsanesin. Huzur içinde yatsın. Derin bir bağlantı içerisinde.” Marcel Dettmann'ın Instagram gönderisinde Michael “Mike” Everett'in dramatik siyah beyaz portresini görebilirsiniz. Fotoğrafını Doğu Berlin'in büyük fotoğrafçısı ve Berghain kapıcısı Sven Marquardt'tan başkası çekmedi.

Marquardt da Instagram'da üzüntü dolu bir açıklama yaptı: “Seni seviyorum Mike. Sen gerçek efsanesin. Huzur içinde yat.” Michael “Mike” Everett, Berghain'in başlangıcından beri orada sahne amirliği yapıyor. Daha önce Berghain'in önceki kulübü Ostgut'taydı. 25 yıldan fazla bir süre sadık kaldı. Pek çok DJ'in, fedailerin ve aynı zamanda Berghain'in müdavimlerinin çoğunun duygusal olarak Mike'a çok yakın olmasına şaşmamalı.

“Kalp kırıcı. Güç içinde yatın!” diye yazıyor ünlü Berlinli DJ, yapımcı ve sanatçı Patrick Mason. “Ne? Panorama Bar'da düzenli olarak DJ olarak çalan Cinthie, “Bu doğru olamaz” diye şikayet ediyor. Marcel Dettmann'ın başarılı kozmetik girişimcisi eşi Stephanie Dettmann, kişisel bir anekdotla katkıda bulunuyor: “Sen bana sarılmadan, gülmeden ve gizli anlaşmamız olmadan gelmeyi hayal edemiyorum: 'Steph, sevgilim, DJ Pulpit'i benim için temiz tut.' ”

Berghain çevresinden pek çok kişi de şu anda 2.500'den fazla kalbe sahip olan Marcel Dettmann'ın gönderisinin altındaki dijital taziye defterine yazıyor. Şarkıcı ve müzik yapımcısı Miss Kittin, “Angel Mike, bir güneş ışığı” diye yazıyor. “Onun kucaklamaları ve kahkahaları olmadan dünyayı nasıl hayal edebilirsiniz?” Ve Berlinli İspanyol ev yapımcısı Hector Oaks: “Gerçekten büyük bir şey! Huzur içinde yat Mike!”

Diğerleri “ne yazık”, “çok büyük bir kayıp”, “gerçekten iyi bir ruh” ve “Mike Berghain'deki en arkadaş canlısı adamdı” gibi satırlar yazıyor.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.