Burak Elmas, Fenerbahçe derbisindeki beklentisini deklare etti

Beykozlu

New member
Galatasaray Kulübü Lideri Burak Elmas, Fenerbahçe derbisi öncesinde açıklamalarda bulundu. Ülker Stadı’nda pazar günü oynanacak dev maçtan galibiyetle ayrılacaklarına inandığını aktaran Lider Elmas, teknik takım ve oyunculara güvendiğini lisana getirdi.

‘Seçim var, ben yokum’

Burak Elmas, Dernekler Masası’nın 26 Mart’taki Mali Genel Kurul’la ilgili inceleme başlatmasını da kıymetlendirdi.

Galatasaray Lideri, “İnceleme yaptılar fakat rastgele bir bildirimde bulunmadılar. Ne yazdıkları ve ne için geldikleri belirli değil. Kulüpte kesin olan bir şey var o da seçim olacak ve ben girmeyeceğim. Gelmemiş bir evrak üzerine yorumda bulunmak gerçek değil” tabirlerini kullandı.

Sarı-kırmızılı kulübün işvereni, “Ligde istediğimiz üzere bir dönem geçirmedik lakin derbilerin havası farklı olur. Beşiktaş maçında bunu gösterdik. Kaybettiğimiz Trabzonspor maçında da düzgün oynadık. Bu niçinle futbolcularımız ve teknik grubumuzun Kadıköy’de de âlâ bir imtihan vereceğini düşünüyorum. Kelam konusu Galatasaray ise aksini bekler miyim?” diye konuştu.

Sarı-kırmızılı grubun âlâ durumda olduğunu belirten Burak Elmas, “Yarın da (cuma) Florya’ya gitmeyi düşünüyorum. Tek beklentim galibiyet ve oyuncular bunun farkındalar” dedi.

Galatasaray Kulübü Lideri Burak Elmas ve sarı-kırmızılı yöneticiler pazar günü oynanacak Fenerbahçe derbisini Ülker Stadı’nda izleyecek.