Cenk Laleci, Menemenspor’a veda etti

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’de kümede kalma çabası veren Menemenspor’da, Teknik Yönetici Cenk Laleci ile yollar ayrıldı. Ayrılığın akabinde 40 yaşındaki teknik adam, toplumsal medya hesabından veda bildirisi yayımladı. Laleci, bildirisinde şu sözlere yer verdi:

“Bu dönem başında belirlenen maksatlara ulaşmak için Menemenspor’umuzda, teknik yönetici olarak bakılırsave başladım. Beni bu nazaranve layık goren sayın lider ve yöneticilere, bakılırsav yaptığım tüm grup arkadaşlarıma, birlikte çalışma fırsatı bulduğum tüm futbolcu kardeşlerime ve kulüp çalışanımıza fazlaca teşekkür ederim. Futbolculuk devrinde olduğu üzere, antrenörlük nazaranvinde de hiç bir vakit hiç bir koşul ileri sürmeden, sarı-lacivert renklerine aşık olduğum kulübüme en güzel hizmeti vermek için arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Fakat gelinen süreçte karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Profesyonel mesleğime devam etmekle birlikte, her vakit Menemenspor topluluğunun bir ferdi hatta neferi olmaya devam edeceğim. Üstlendiğimiz bu kutsal vazifede elimizden geleni yapmaya çalıştık, takdir taraftarımızın ve büyük camiamızındır. Menemensporumuzun bu dönemde amacına ulaşacağına yürekten inanıyorum.”

İkinci defa ayrıldı

Cenk Laleci, daha evvel 2019-2020 döneminde Menemenspor’da teknik yönetici olarak bakılırsav almış lakin 2020-2021 döneminin ortasında kulüpten ayrılmıştı. İkinci sefer sarı-lacivertli kulüple yollarını ayıran genç teknik adam, 2013-2019 yılları içinde da İzmir temsilcisinde yardımcı antrenör olarak çalışmıştı.