KAYMEK Akademi’ye Kayseri protokolünden seyahat

Adanali

Member
Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kent genelinde ulaşımdan altyapıya, eğitimden sıhhate, spordan kültür sanata kadar bir hayli mevzuda hizmetlerini vatandaşlara ulaştıran Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığındaki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Mesleksel Eğitim ve Kültür A.Ş. ve Konservatuvar üniteleriyle binlerce kursiyere hizmet verirken, Lider Büyükkılıç da tesislerde kursiyerlerle bir ortaya gelmeye devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, bu çerçevede KAYMEK Akademi’yi ziyaret etti. Lider Büyükkılıç’a, ziyaret esnasında evvelki periyotlardan Güç ve Natürel Kaynaklar Bakanı, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Tarım ve Orman Bakanlığı evvelki devir Bakan Yardımcılarından Mustafa Aksu, AK Parti Vilayet Lider Yardımcısı Fatih Üzüm de eşlik etti.

birlikteindeki heyet ile bir arada KAYMEK Akademi’nin tüm ünitelerini gezen Büyükkılıç, çeşitli kursların verildiği sınıflara da girerek öğrencilerle sohbet etti.

KAYMEK Akademi’de eğitim alan kursiyerlerin memnuniyetlerinden farklı bir memnunluk duyduklarını tabir eden Büyükkılıç, “KAYMEK Akademi tesisimizi bir ziyaret edelim buralarda eğitim bakılırsan vatandaşlarımızın hallerini hatırlarını soralım istedik. Gittiğimizde de gördüğümüz memnuniyetten açıkçası epey keyifli olduk. Büyükşehir’e durmak yok, koşmaya devam” dedi.

Kursiyerle sohbet eden Lider Büyükkılıç ve birlikteindeki heyet ile birlikte kursiyerlerin yapmış oldukları eserleri de dikkatle inceleyerek, eğitmenlerden bilgi aldı.

KAYMEK Akademi kursiyerleri de Büyükkılıç’a, ziyaretten ve kurs imkânlarından dolayı memnuniyetlerini ileterek teşekkür ettiler.