Kayseri OSB’den arama kurtarma atağı

Adanali

Member
Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri OSB Lideri Mehmet Yalçın, epey sayıda vatandaşın yaşanan büyük sarsıntıdan etkilendiğini ve Kayseri OSB olarak arama kurtarma ve yardım çalışmalarına katkı sunmaya başladıklarını söylemiş oldu. Lider Yalçın, öncelikli olarak Kayseri OSB İtfaiyesi’nde 7 işçi ve 2 araçtan oluşan bir takımın Kahramanmaraş’ta AFAD takımlarına takviye olmak için yola çıktığını belirtti.

Yaşanan sarsıntının fazlaca büyük bir alanı etkilediğine dikkati çeken Lider Yalçın, zelzeleden etkilen vatandaşlarımıza yardım etmek isteyen başta Kayseri OSB Sanayicilerimiz olmak üzere her insanın AFAD uyumunda yardımlarını yapması gerektiğini vurguladı.

Başkan Yalçın, “Kayseri OSB sanayicisini bu biçimde büyük bir zelzele karşısında gereksinim duyanlara yardım eli uzatması davetinde bulunuyoruz. Sanayicilerimiz tarafınca yapılacak birebir ve nakdi yardımların uyumunun sağlanabilmesi bakımından Kayseri OSB’nin 03523211100 numaralı telefonundan ve toplumsal medya hesaplarından bilgi alınabilecektir” dedi.

Başkan Yalçın, “Kayseri üzere biroldukça vilayetimizde hissedilen 7.4 büyüklüğündeki zelzele ve daha sonrasında meydana gelen artçı sarsıntılarda ömrünü kaybeden vatandaşlarımıza Büyük Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Aziz Allah tekrar bu biçimde bir afet göstermesin” formunda konuştu.

Başkan Yalçın, Kayseri OSB olarak ellerinden gelen her biçimde depremzedelere yardımda bulunacaklarını da kelamlarına ekledi.