Konyaspor’da istifa: İrfan Kulekaya

Beykozlu

New member
Konyaspor Sportif Yöneticisi İrfan Kulekaya, nazaranvini bıraktığını duyurdu.

Konyaspor Sportif Yöneticisi İrfan Kulekaya, yaptığı yazılı açıklama şu sözleri kullandı: “İki yıl gece gündüz hizmet ettiğim, çocukluk aşkım Konyaspor’dan bugün prestijiyle ayrılıyorum. misyonda olduğum süreçte tek gayem, kulübün bir kuruşunu dahi zayi etmemekti. Bunu başarmış biçimde gururumla, alnım ak nazaranvimi sonlandırdım. ‘Konyaspor kirli oyunların alanı olmasın’ diye verdiğimiz gayretin kimi vakit sabote edildiğini gözlemlemek beni üzdü. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki, hesabını veremeyeceğim hiç bir işe imza atmadım. Günah keçisi ilan edildiğim her hadisede ‘camiam ziyan görmesin’ diye sustum, susmaya devam edeceğim. Vakti gelince her şeyi dokümanları ile açıklayacağım. Nihayetinde şahıslar süreksiz, topluluklar kalıcıdır. Tüm bu süreçte gerimde duran, Konyaspor için gecesini gündüzüne katarak çalışan beni yüreklendiren, başta kulüp liderimiz Fatih Özgökçen olmak üzere, tüm oyuncu kümesine, profesyonel teknik takıma, kulüp profesyonellerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Konyaspor’un ışıltılı günlerine en kısa vakitte geri döneceğine olan inancımı bir dahaleyerek hürmetlerimi sunuyorum.”