Rambo Okan’dan 10 Milyon TL’lik tazminat davası

Beykozlu

New member
Fenerbahçe tribünlerinin ünlü ismi ‘Rambo Okan’ ismiyle tanınan Okan Güler, toplumsal medyada kendisine küfür edenleri dava edeceğini deklare etti.

Show TV’ye konuşan Rambo Okan yaptığı açıklamada, toplumsal medyadan kendisine edilen küfürlerden artık yıldığını ve maddi tazminat davası açmaya karar verdiğini söylemiş oldu. Avukatıyla bir arada konuşan Rambo açıklamasında, “Benim bir Allah’ım bir Fenerim var, yalvarırım artık bana küfür etmeyin. Aylardır küfür yiyorum benden ne istiyorlar.” açıklamasını yaptı.

Ben piçinde pulunda değilim, küfür edilmesin, küfür edenler karşılığını bulacak” kelamlarını kullanan Rambo Okan’ın açacağı tüm davaları kazanması halinde 10 milyon Türk Lirası’na yakın bir para kazanma ihtimali bulunuyor.

Bilhassa Boğaz Köprüsü’nde geçen dönemin şampiyonu Trabzonspor’un bayrağını kestiği imgeleri yayınlamasının akabinde kendisine edilen küfürlerin arttığını söyleyen Rambo Okan, tazminat davasını kazanırsa ne yapacağının sorulması üzerine “Kazanırsam kendime bir konut alacağım, ablamın durumu makus ona maddi ve manevi taraftan takviye olacağım” karşılığını verdi.