Şenol Güneş’ten gruba; “Yeni bir sayfa açalım”

Beykozlu

New member
Spor Toto Üstün Lig’de bugün Demir Küme Sivasspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş’ta Teknik Direktör Şenol Güneş oyuncularına son ikazlarını yaptı.

Fatih Karagümrük birlikteliğini unutmaları gerektiğini tekrar hatırlatan deneyimli çalıştırıcı, “Sivasspor maçı bizim ismimize epeyce kıymetli ve kritik bir viraj. Tek niyetimiz kazanmak olmalı. Galip gelmemiz halinde yeni bir başlangıç yapıp, ligin devamı için moral kazanabiliriz” dediği öğrenildi.

Kadrodaki eksiklere de vurgu yapan Güneş, bu husus hakkında ise şu sözleri kullandı: “Eksiklerimiz var. Gedson cezalı, Redmond, Salih ve Josef sakat. Buna karşın kaliteli ve geniş bir takımımız var. Açıklarımızı kapatabiliriz. nazaranv verildiğinde hepinizin elinden geleni yapacağını ve hazır olduğunu biliyorum.”

Şenol Güneş, öğrencilerini son olarak da hava kaideleri konusunda uyardı. Siyah-beyazlı grubun teknik işvereni, “Sivas her ekip için güç bir deplasman. Bilhassa kış aylarında bu zorluğa bir de hava kaideleri ekleniyor. Gereken çabayı alışılmış ki alanda vereceğiz. Ancak kıymetli olan sakatlık yaşamadan Sivas deplasmanından kazanıp dönmek. Sakatlık yaşamadan üç puanı alırsak bu galibiyet bizim için daha pahalı olacaktır. Ben size güveniyorum” tabirlerini kullandı.