Turgutluspor’dan Noyan atağı

Beykozlu

New member
TFF 3’üncü Lig 2’nci Küme’de döneme 4-0’lık Karaman FK yenilgisiyle başlayan Turgutluspor, transferin son gününde Menemen FK’dan ayrılan golcü Noyan Öz’ü takımına dahil etti.

Almanya’da başladığı mesleğinde Türkiye’de Elazığspor, Boluspor, Gençlerbirliği, Hacettepe, Tokatspor formaları giyip geçen dönem Uşakspor’da vazife yapan 31 yaşındaki futbolcu, dönem başında Menemen takımıyla anlaşmıştı.

Muhteşem Lig’de 13, 1’inci Lig’de 25, 2’nci Lig’de ise 133 maçta forma giyerek 65 gol bulan Noyan, Futbol Şube Sorumlusu Hasan Eğilmez’in katıldığı merasimle kırmızı-siyahlılara imza attı.

İmza merasimi daha sonrası konuşan deneyimli oyuncu, “Büyük ve gayeleri olan bir topluluğa geldim. Buraya geldiğimde burada karşılaştığım ortamı görür görmez yanlışsız bir karar verdiğimi anladım. Kadro arkadaşlarımla bir arada kulübümün başarısına katkıda bulunmak istiyorum. Burada olduğum için memnunum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan Eğilmez ise, “Noyan hem deneyimli tıpkı vakitte kaliteli oyuncu. Gücümüze güç katacağından hiç kuşkum yok. Mutabakat her iki taraf için de güzel ve uğurlu olsun. Noyan Öz kardeşime beğenilen geldin diyor ekibimizde kendisine muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.