Übeyd Adıyaman, taraftarların sorularını yanıtladı

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Kulüp toplumsal medya grubunun Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube’dan derlediği sorulara samimi yanıtlar veren Übeyd, taraftarlardan gelen soruları yanıtlarken keyifli anlar yaşadı.

“Futbolcu olmasaydın hangi mesleği yapardın?” sorusu üzerine Übeyd, “Futbolla birlikte iki sene tekvando geçmişim var. Yüksek atlamada da Türkiye birinciliği derecem var. Fakat spor haricinde bir meslek söylemem gerekirse özel harekatçı olmak isterdim.” sözlerini kullandı.

Gençlerbirliği’nin 11 yaş altı ekibinde oynayan bir atletin Instagram üzerinden yönelttiği “Altyapıya yeni başlayan atletlere ne önerirsiniz?” sorusuna ise 24 yaşındaki kaleci, “Çalışmaktan asla yılmayın, eminim yol ayrımları, güç devirler gelecek. Lakin çalışmanın ve disiplinin olduğu yerde bunların çarçabuk aşılabildiğine emin olun.” formunda karşılık verdi.

Futbol haricinde E-Spor’la ilgilendiğini söyleyen Übeyd Adıyaman, “Bilgisayar oyunları oynamayı epeyce severim. E-Spor turnuvalarını da takip ediyorum. Benim için fazlaca keyifli oluyor. Futbol haricinde takip ettiğim, izlediğim branş olarak E-Spor diyebilirim.” diye konuştu.

Toplumsal medyadan gelen sorular içinde Übeyd’e küçük bir sürpriz de ekip arkadaşı Arda Kızıldağ’dan geldi.

Übeyd Adıyaman ile oda arkadaşı olan Arda, “En sevdiğin defans oyuncusu kim? Oda arkadaşlarınla ortan nasıl?” sorusunu yöneltti. Übeyd de “Bu dönem için söylüyorsak, en sevdiğim defans oyuncusu mutlaka Arda. Ayırt ettiğim kimse yok, ekipteki bütün arkadaşlarımı seviyorum.” cevabını verdi.