Abdullah Avcı: “Mutlu sona az kaldı”

Beykozlu

New member
Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, Ziraat Türkiye Kupası yarı final birinci maçında Yukatel Kayserispor’u 1-0 mağlup etmelerinin akabinde açıklamalarda bulundu.

Çabayı anlatan Avcı, “Kayserispor, buraya gelirken ligde rahatlamış, kupayı amaç koymuş ve Fenerbahçe ile Beşiktaş’ı elemiş bir grup. Burada da epeyce fantastik bir maç oynadık. 2-0’dan geri döndüğümüz maça bakılırsa hazırlandık. Beni memnun eden şu; Karagümrük maçında da bu biçimde olmuştu, oyunu domine eden, forse eden, oyunun daima ortasında olarak kazanılması beni memnun etti. Çok geçiş vermedik, faullerden, duran toplardan rakip bir şeyler yapmaya çalıştı lakin daima oyunun ortasında kaldık. Hiç sallanmadan devam etmek hayli hoş. Lig, kupa 41. maçı oynadık. Oyun olarak hiç sallanmadık” dedi.

Tecrübeli teknik adam, “Taraftara teşekkür ediyorum. Bu oyuna sadakat gösteriyorlar. Destekliyorlar, sabırlılar. Bu seyahate birlikte çıktık. İki kupa da bizim için gaye ve ikisine de birlikte gidiyoruz. Genelde bir arada sevindik, ıstırabımız yok üzere, koskoca bir dönemde. Keyifli sona az kaldı.” sözlerini kullandı.

Abdullah Avcı, “Taraftara takviyeleri için teşekkür ediyorum. Takviyelerine devam etsinler. En ufak bir dertleri olmasın. Onların kanılarını biliyorum. Burada daima birlikte sevineceğiz. Yolun sonuna gerçek geldik.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.