Bolusporlu futbolcular, düzgün oyunu skora yansıtmak istiyor

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Özer ile Çınar, kulübün Karaçayır Mahallesi’ndeki tesislerinde düzenlenen basın toplantısında, ligin geride kalan 9 haftası ile son oynadıkları Bursaspor maçını kıymetlendirdi.

Bursaspor karşısında duran iki toptan gol yiyerek geriye düştüklerini anlatan Özer, “Saha ortasında hoş şeyler yaptığımızı düşünüyorum. Şu ana kadar oynadığımız hiç bir ekibe ezilmedik. Daima oyunda üstün olduğumuzu düşünüyorum. Bir tek skor almada sorunlarımız var.” dedi.

Özer, ekiplerinin düzgün olduğunu, bu niçinle makus düşünmeye gerek olmadığını vurgulayarak, “Sonuçta yeterli oynadığımız bir oyun var. Bunun meyvesini eninde sonunda alacağımızı düşünüyorum. Menemenspor maçının hazırlıklarına başladık, kazanacağız. esasen kazanmaktan diğer da bahtımız yok. İnşallah onun için elimizden geleni yapıp galip geleceğimizi düşünüyorum.” tabirlerini kullandı.

Taraftarlara da seslenen Özer, şunları kaydetti:

“Gittiğimiz deplasmanlarda pandemiden dolayı fazlaca ağır baskı görmesek de ekiplerini destekleyen taraftarlar oluyor. Biz de sahiden içeride bunun badiresini yaşadığımızı düşünüyorum. Taraftarlarımızdan skor ne olursa olsun, maçın başından sonuna kadar desteklemelerini istiyorum. Her vakit yanımızda olsunlar, onların dayanağını hissedelim.”

Mehmet Zahit Çınar: “Eninde sonunda güzel oyunun mükafatı olacaktır”

Defans oyuncusu Mehmet Zahit Çınar da düzgün oynamalarına karşın skor manasında istediklerini yapamadıklarını söylemiş oldu.

Her maçta düzgün oyun ortaya koyduklarını lisana getiren Çınar, “Deplasmanda, içeride fark etmiyor, her biçimde rakiplerden epeyce daha üstün oyunlar oynuyoruz ancak skoru bulamıyoruz. İnşallah bunu da bulacağız. Zira eninde sonunda düzgün oyunun mükafatı olacaktır.” diye konuştu.

AA