“Bunu unutmayacağım!”

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Xxx şarkıcısı Romy Madley Croft geçenlerde Berliner Zeitung'a verdiği bir röportajda “Berlin'deki manzara beni 14 yaşımda büyülemişti” dedi. Ancak Büyük Britanya'da bir genç olarak Berlin'i öncelikle eşcinsel bir parti ütopyası olarak hayal edebiliyordu.

Berlin ve Romy Madley Croft artık birbirlerini çok daha iyi tanıyorlar: Romy, Kasım 2023'te Neukölln'deki eşcinsel kulübü Schwuz'da ilk solo albümü “Mid Air” vesilesiyle bir konser verdi; bu, temelde eşcinsel kulüplere büyük bir saygı duruşu niteliğindeydi; ve oradaki havayı gerçekten belirleyen ilahiler.

15 Mart 2024 Cuma günü Romy, Berlin parti sahnesinde çok özel bir deneyim daha yaşadı: Berghain'de ilk DJ'liği. Daha kesin olmak gerekirse: üst katta, her şeyin genellikle biraz daha haşhaş ve melodik olduğu Panorama Bar'da. Robyn'in “Dancing On My Own” ve Bronski Beat'in “Smalltown Boy” şarkılarını çalmayı seven Romy'nin DJ setleri için mükemmel.

Romy, Berghain hakkında: “Bir DJ olarak şimdiye kadarki en iyi deneyimlerimden biri”

Romy, bir Instagram gönderisinde Berghain konusunda heyecanlı: “Panorama Bar'da ilk kez çalıyorum – bunu unutmayacağım! Bu şimdiye kadar DJ'lik yaparken yaşadığım en iyi deneyimlerden biri olmalı.” Romy daha sonra kendisini “bu çok özel gecenin bir parçası olmaya” davet eden Kuzey İrlandalı-Berlinli yapımcı ve DJ Cormac'a teşekkür ediyor.

Ve Romy çılgına dönmeden duramıyor: “Dans etmeye gelen herkese teşekkürler. Bazılarınızla konuşmayı sevdim. Bana söylediğin güzel şeyler için teşekkürler; Bu benim için dünyalara bedel.”

Hayranlar ayrıca Insta yorumlarında övgülerle dolu: “Kesinlikle harikaydı” diye yazıyor Sebastian takma adı yüzgeç. Vera takma adı şöyle yazıyor: “Panorama Bar'da tuhaf aşkı kutladığınız için teşekkür ederiz.” kardamomomusic.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.

Diğerleri Romy'nin Berghain'deki DJ setini duygusal, güçlü ve hatta doğaüstü olarak övüyor. Marian takma adı şöyle özetliyor: “Berlin'de harika DJ setleri deneyimledim ama dün kesinlikle kişisel favorilerimden biriydi.” marin.mnicolau.

Bunda şaşılacak bir şey yok, çünkü Romy için Berghain gibi eşcinsel kulüpler özellikle önemli yerler, güvenli alanlardır: Romy, 2023'te Berlin gazetesine verdiği röportajda “Endişelenmeden sadece kendin olabileceğin bir yerde olmak güzel” dedi. “Bundan da fazlası: birbirinize kendiniz olmanız için güç ve cesaret verdiğiniz bir yer.”