Carlo Ancelotti’den Brezilya açıklaması!

Beykozlu

New member
Real Madrid Teknik Yöneticisi Carlo Ancelotti, Brezilya Ulusal Ekibi ile ismi çıkması üzerine bir açıklama yaptı.

RAI Radio 1’de yayınlanan ‘Radio Anch’io Sport’ programına konuşan Carlo Ancelotti, “Geleceğin benim için ne getireceğini biliyorum. Günden güne yaşıyorum. Şu an Madrid’de şahane vakit geçiriyorum. Bu dönem epeyce fazla gayemiz var. Geleceğimi düşünmek için vaktim olacak. 30 Haziran 2024’e kadar mukavelem var. Florentino Perez beni göndermezse, kontratım bitmeden gitmem.” açıklamasını yaptı.

Yeni sona eren Dünya Kupası’nı da pahalandıran Ancelotti, “Harika bir Dünya Kupası oldu ve hoş bir finalle bitti. Arjantin kazanmayı hak etti. Bunun iki sebebi var. Yeterli oyuncuları vardı ve Julian Alvarez, Enzo Fernandez üzere epey kaliteli gençlerle takımlarını desteklediler. Fransa da fazlaca düzgündü.” tabirlerini kullandı.

Kupanın en genç teknik yöneticisi bulunmasına rağmen zaferi elde eden Scaloni hakkında gelen soruya Ancelotti, “fevkalade bir iş çıkardı. Yeni bir şey denemedi. Oyuncuları hakikat yerlerinde oynattı. Uygun bir savunma tertibi kurdu ve kupaya uzandı.” yanıtını verdi.