Değiştirilebilir olacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Rapçi Alligatoah (“İstiyor musun”) ortadan kaybolma arzusu taşıyor gibi görünüyor. Geçen Kasım ayında ölümünü ya da en azından kariyerinin sonunu duyuruyor gibiydi: “Bir şey değil – Alligatoah 1989-2023” diye bir gönderi paylaştı. Şimdi Alman Basın Ajansı'na verdiği röportajda yapay zekanın (AI) müzik endüstrisine girmesinden korkmadığını itiraf etti.

Şu nedenle: “Ben de yerime geçilebileceğim anı sabırsızlıkla bekliyorum.” Asıl adı Lukas Strobel olan ve 15 yıldır Berlin'de yaşayan 34 yaşındaki müzisyen, şöyle devam etti: “Ben de yerimi alacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum. Birisiyle Record AI. Eğer bir noktada benim geçmişte yaptığım müziği yapabilirse, o zaman gelecek için daha iyi bir şey düşünmem gerekecek. Ve eğer bunu yapamazsam, yanlış işteyim.”

Rapçi Alligatoah: Fred Durst ile ortak müzik Habersu

Alligatoah'ın yeni albümü “Off” 22 Mart'ta çıkacak ve metale geçiş yaptı. Limp Bizkit solisti Fred Durst ile birlikte çalıştığı “So Raus” adlı single'ının müzik Habersu, diğer şeylerin yanı sıra, yapay zeka kullanılarak oluşturulabilecek Haberlarla ilgili.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.