Dünyanın hit harikası Artemas için Berlin Fransa'da

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Makine dairesi elbette çok küçüktü: Artemas 25 Nisan 2024'te Prenzlauer Berg'de Kulturbrauerei'de konser verdiğinde, tabii ki konser yeri çok küçüktü. Ancak: Tur planlandığında Artemas henüz “Beni Öpme Yolunu Seviyorum” adlı şarkısını yayınlamamıştı ve bu onu kısa sürede küresel listelerin zirvesine fırlattı.

Büyük heyecandan önce erkenden bilet alabilecek kadar şanslı olan ve ardından Maschinenhaus'taki Artemas konserine katılan herkes çok özel bir performansa tanık oldu. Yaklaşık 200 kişi vardı, bilet kalmamıştı. Aslında Artemas, hitlerinden bazılarını TikTok dostu stüdyo versiyonlarının önerdiğinden çok daha yüksek sesle ve daha fazla kenar ve karakter avantajıyla gerçekleştirdi.

Artemas artık adım atıyor: Sonbaharda, ilkbaharda yaptığından çok daha büyük bir turneye çıkıyor. Ayrıca şunlar dahildir: Berlin. Buna rağmen: Tur takvimindeki Berlin garip bir şekilde Almanya'da değil, Fransa'da – önemli kısaltma FR ile süslenmiş. En azından Artemas'ın Instagram gönderisinde

Artemas ülkede bir hata yapıp yanlış Berlin'e mi gitti? Hayır, Spree'deki hayranlar rahat bir nefes alabilir: konser mekanının adı Huxleys Neue Welt. Ve açıkça bizim Berlin'de, Hermannplatz'tan pek de uzak değil.

Artemas web sitesinde de doğru bir şekilde şunlar belirtiliyor: Berlin, Almanya. Yani her şey yolunda. Muhtemelen döşeme tasarımında hata yapan yalnızca Artemas sosyal medya ekibidir; ve sonra onu silmek istemedim, bu da pek çok beğeni kaybına yol açardı.

Böylece Artemas'ı 19 Eylül 2024'te tekrar sabırsızlıkla bekleyebiliriz. Çünkü bu genç Kıbrıslı İngiliz, emo R&B rock becerileriyle canlı olarak nasıl etkileneceğini bilen, inanılmaz derecede çekici bir müzisyen. Umarım bu hayatta bir daha coğrafya öğretmeni olmaz.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.