Eyüp Arın: “Başkanımla görüşeceğim”

Beykozlu

New member
Spor Toto 1. Lig’in 18. haftasında alanında Altaş Denizlispor’a 3-2 yenilen Adanaspor’un teknik sorumlusu Eyüp Arın, “Maçtan daha sonra liderimle da görüşeceğim. Kendim ile alakalı yapılması gereken her neyse onu yapmaya hazırım.” dedi.

Arın, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, öyküsü fazlaca farklı bir maç oynadıklarını söylemiş oldu.

Biroldukca gol durumunu değerlendiremediklerini belirten Arın, şunları kaydetti:

“Maçın başlangıç düdüğüyle girdiğimiz gol konumunu değerlendiremedik lakin ardına yediğimiz golle geriye düştük. tekrar oyundaki üstünlüğümü ele aldığımız sırada kontradan yediğimiz golle iki farklı geriye düştük. Oyunsal olarak baktığımızda üstün göründüğümüz ve istatistiklere baktığımızda her istikametiyle üstün oynadığımız bir maç oynadık. Lakin bu skora yansımadıktan daha sonra istediğin kadar istatistiklerde güzel ol. Geçerli olan skor tabi.”

Kıymetli bir maçı kaybettiklerini lisana getiren Arın, “Çok üzgünüm ve fazlaca üzgünüz. Lakin kendimi de eleştiriyorum. Maçtan daha sonra liderimle da görüşeceğim. Kendim ile alakalı yapılması gereken her neyse onu yapmaya hazırım.” diye konuştu.