Haaland’ın hat-tricklerinin sırrı belirli oldu

Beykozlu

New member
Liglere verilen Dünya Kupası ortasını hem çalışarak ve birebir vakitte tatil yaparak geçiren Erling Haaland, verdiği röportajda değişik sözler kullandı.

Verilen ortanın dinlenmek için şahane bir devir olduğunu belirten Haaland, “Mola vermek hayli düzgün geldi. Ligin kalan kısmı için büsbütün şarj oldum diyebilirim.” açıklamasını yaptı.

HAT-TRICK’IN SIRRI LAZANYA ÇIKTI

Beslenmesine dikkat etmesiyle tanınan Norveçli oyuncu, City’nin kendi alanında oynadığı 3 maçta hat-trick yapmasını, eski futbolcu olan babasının yaptığı lazanyaya bağladı.

Haaland açıklamasında, “Babam lazanyayı hayli uygun yapıyor. Bir sefer yaptı, yedim ve sonraki gün hat-trick yaptım. Bir daha sonraki iç saha maçında bir daha yaptı, bir daha yedim ve bir kere daha hat-trick yaptım. Demek ki ömrümün geri kalanında lazanya yemem gerekiyor. Aşkla yapılan lazanya olunca hat-trick lazanyası yemiş oluyorum” kelamlarını kullandı.

“ZLATAN’IN ZEKASI TAHMİNEN DE EN İYİSİ”

22 yaşındaki golcü röportajında İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic’ten de bahsederek, “pek fazlaca uygun şey yaptı ve yapmaya devam ediyor. Malmö’den harikulade bir çalışma şevkiyle bugünlere geldi. Onun kadar büyük ve onun kadar esnek bir bedene sahip olmak inanılmaz. Zlatan’ın zekası tahminen de şuana kadar görülenlerin en iyisidir” diye konuştu.

12 HAT-TRICK TOPU VAR

22 yaşındaki golcü hat-trick yapan futbolcuların maç topunu konutuna götürme geleneğini Molde’de oynadığı senelerdan beri sürdürdüğünü belirterek, “Yeni bir hat-trick topunu alıp konuta götürme hissi fazlaca hoş fakat üzerine pek düşünmedim. Her seferinde çılgın bir sevinç hissettiriyor” dedi.

Haaland bahsetmiş olduğu lazanyayı geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaşmıştı: