İnegölspor’un yeni teknik yöneticisi Taşkın Güngör

Beykozlu

New member
Teknik yönetici Şaban Yıldırım ile yollarını ayıran İnegölspor, grubu 2015-2016 döneminde da birlikte çalıştığı Taşkın Güngör’e emanet etti.
Yeni tesislerde düzenlenen imza merasiminde konuşan İnegölspor Lideri Kani Ademoğlu, “Urfa maçında aldığımız yenilgiden daha sonra Şaban hocamızla yollarımızı karşılıklı olarak ayırdık. Öncelikle ben Şaban hocamıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu süreçten daha sonra ince eleyip sık dokuduk. Biroldukça hoca listemizde vardı. Lakin daha evvel İnegöl’de nazaranv yapmış, gerek şampiyonluk hayatış, Play-Off’u kaçırmış bir teknik adam. Ben şahsen kendisini yakinen tanıyorum. Çalışkanlığına, kişiliğine, âlâ bir İnegöllü, güzel bir İnegölspor’lu olduğuna ve İnegölspor’da canla başla gayret edeceğine inandığımız Taşkın hocamızda idare olarak karar verdik. Mutabakatımızın kentimize ve İnegölsporumuza güzel olmasını temenni ediyorum” dedi.

Teknik yönetici Taşkın Güngör ise “Bizi yine bakılırsave layık gördükleri için liderimize ve idare heyetine teşekkür ediyoruz. Biz sahiden İnegöl’ü bir baba meskeni üzere gördük. yıllardır bu bu biçimde. Duygusal insanlarız. Ne kadar profesyonel olsak da Türk insanı olarak duygusalız. İnegöl’ün bizim kalbimizdeki yeri epeyce farklı. tekrar bu toplulukta nazaranv alma bahtı bulduğumuz için hayli memnunum. Kuralları ve ortamı hepimiz biliyoruz. Fakat buradan da çıkmayı biliyoruz. Bunu da daima birlikte başaracağız. Daha ligin başları. Bir değişim süreci oldu. Ben de Şaban hocama teşekkür ediyorum. Her şeyiyle sevdiğim bir arkadaşım. Lakin futbol bu biçimde bir oyun. Sonuçlar kimi vakit istediğiniz üzere gitmiyor. Doğal olarak değişim oluyor. Hem bizler için tıpkı vakitte kulübümüz için yeni bir müddetcin iyi ve başarılı bir biçimde geçmesini diliyorum. Lakin bize güvenenleri de mahcup etmeyeceğimizi kelamını buradan veriyorum. Keyif veren ve alanda İnegöl’ü epeyce âlâ temsil eden bir küme yaratacağımızı düşünüyorum. Yalnızca tahminen biraz sürece muhtaçlığımız var. Geçmişte yaptıklarımızı burada yinelayacağımızı düşünüyorum. Umarım yanılmayız. Umarım hepimizin memnun olacağı bir devir yaşarız” diye konuştu.