Kayseri Kocasinan’da Erkilet mesaisi

Adanali

Member
Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Tarihe geçecek Türkiye Yüzyılı’na yakışır hizmetler yaptıklarını belirten Kayseri’nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Yeşil Mahalle ve Erkilet Bulvarı’nın adım adım güzelleştirdiklerini vurguladı.

Kentsel yenileme ile birlikte bölgenin muhtaçlığı olan toplumsal konutlar oluşturduklarına dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar, yapılan hizmetlerle ilçe sakinlerinin refah seviyesinin artmasını ve ömür kalitesinin daha da yükselmesini sağladıklarının altını çizerek; “Yeşil Mahalle’de hem Erkilet Bulvarı üzerinde güzelleştirme çalışmamız tıpkı vakitte buradan başlayarak kademe kademe mahallenin içerisine yanlışsız devam edecek çalışmalarımız, tüm süratiyle sürüyor. Bilhassa Erkilet Bulvarı üzerinde Yeşil Mahalle Bölgesi’nde devam eden çalışmaların nihayetinde eski köhne yapılar yıkıldı ve yeni konutlar ile işyerleri gün yüzüne çıktı. Ayrıyeten ana yol üzeri çağdaş bir park yapacağız ve çehreyi daha da güzelleştireceğiz. Bu bölgemizdeki çalışmalarımızı nihayete erdirdiğimiz vakit hem Erkilet Bulvarı tıpkı vakitte Yeşil Mahalle yeni bir görünüm kazanacak. Yeşil Mahalle’yi Yeni Kocasinan’a yakışır hale getireceğiz. Yapılan her çalışmanın sonucunda vatandaşlarımızın yaşayacağı huzurlu ve konforlu yeri ortaya çıkarmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz. Kocasinan’ımızın her bir bölgesinde gerek kırsal gerekse merkezdeki mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Amaçlarımıza hakikat emin adımlarla yürüyoruz. Yapılan çalışmaların kazasız belasız tamamlanmasını diliyor, kentimize ve ilçemize iyi olmasını temenni ediyorum” tabirlerini kullandı.

Kocasinan’ı muhtaçlıklar doğrultusunda adım adım bir daha şekillendirdiklerine dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar, yeni Kayseri’yi Kocasinan’da kurma noktasında uğraşlı çalışmalarının devam ettiğini de kelamlarına ekledi.