Kocaeli Büyükşehir terzileri onurlandırdı

Adanali

Member
KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dış İlgiler Dairesi Başkanlığı ile Kocaeli Terziler Odası değerli bir aktifliğe imza attı. birlikte düzenlenen ‘Meslekte Onur Gecesi’ Seka Park Deniz Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Programa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, Büyükşehir Belediyesi Dış Bağlantılar Daire Lideri Sabahattin Yamak, KESOB Lideri Kadir Durmaz, Kocaeli Esnaf ve Kefalet Kooparitifi Lideri Faruk Demir, Kocaeli Ticaret Vilayet Müdürü Veysi Uzunkaya, Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giysi Sanatkarları Federasyonu Lideri Safa Şen, Kocaeli Pastacılar Odası Lideri Fatih Aysel, Kocaeli Fırıncılar Odası Lideri Ali Sarı, Kocaeli Bakkallar Odası Lideri Bayram Kütük, Kocaeli Kahveciler Odası Lideri Erdoğan Göçer, Kocaeli Berberler Odası Lideri Mustafa Bozkurt, Kocaeli Terziler Odası üyeleri ve aileleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını Kocaeli Terziler Odası Lideri Şaziye Kahrımanlı yaptı. Kahrımanlı; “Bu gece bizim için hayli kıymetli. Bu gece bizim onur gecemiz. Bu gece benim en büyük hayalimdi. Biz küçük bir odayız lakin Büyükşehir Belediyemiz var. Bu etkinliğimize takviye veren başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Liderimiz Tahir Büyükakın olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Lideri Kadir Durmaz; “Kocaeli Terziler Odamızın düzenlediği meslekte onur gecesi programı için bir ortadayız. Bizim için değerli bir aktiflik. Şaziye Liderimize ve emeği geçen idare şurası üyelerine teşekkür ediyorum. Bu geceye dayanak olan ve her vakit esnafımızın yanında olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Liderimiz Tahir Büyükakın’a teşekkür ediyorum. Kendisi her vakit esnafımızın yanında. Pandemi periyodundaki takviyelerini unutmuyoruz” sözünü kullandı.