Mert Hakan Yandaş: “Durum epeyce vahim”

Beykozlu

New member
Fenerbahçe’nin ekip kaptanlarından Mert Hakan Yandaş, depremzedeler için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söylemiş oldu.

Deneyimli futbolcu, sarı-lacivertlilerin Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen sarsıntılarda ziyan nazarann vatandaşlar için Ülker Stadı’nda başlatmış olduğu yardım kampanyası kapsamında açıklamada bulundu.

Dualarının depremzedelerle olduğunu vurgulayan Mert Hakan, “Vatanımıza milletimize baş sıhhati diliyorum. Yakınlarını kaybedenlere sabır, enkaz altında olanların yakınlarına Allah yardım etsin. Elimizden hiç bir şey gelmiyor, canımız epeyce sıkkın. Elimizden bir şey gelmemesi daha üzücü. Ne yapabiliyorsak yapmaya çalışıyoruz.” sözlerini kullandı.

Afet bölgesindeki yakınlarından haber aldıklarını anlatan 28 yaşındaki oyuncu, şunları kaydetti:

“Durum hakikaten çok vahim. Allah her insanın yardımcısı olsun, milletimizin yardımcısı olsun. Elimizden gelen ne var ise yapmaya hazırız. Keşke onlara orada alanda yardımcı olabilsek. Bu mümkün olursa gitmeyi de düşünüyorum. Konuşacak epey bir şey yok, epey üzgünüz. Allah yardımcımız olsun.”