Metin Diyadin: “Galip geleceğimiz bir maçtan birliktelikle ayrılmak durumunda kaldık”

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’in dördüncü hafta maçında Gençlerbirliği, deplasmanda Göztepe ile 0-0 birliktee kaldı. Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında Gençlerbirliği Teknik Yöneticisi Metin Diyadin, değerlendirmelerde bulundu.

Metin Diyadin, “Göztepe deplasmanı her vakit sıkıntı bir deplasman, bunu uygun biliyorum. Çaba gücümüz devasa yükseklikteti. şimdi Göztepe’ye fazlaca net konum vermeden, Barış’la, Gökhan’la yakaladığımız konumlar kararında da galip gelmemiz gerekiyordu. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bilhassa söylenenleri yerine getirme bakımından birbirleriyle saha içi ve haricindeki davranış biçimleri ve yeteneklerinin de üstüne koyarak devam edecekler. Hepsini tebrik ediyorum. Zira transfer yasağının da olduğu kulübün kuvvetli sürecinde bir manada kulüplerine katkı yaptıklarını düşünüyorum. Göztepe taraftarına da teşekkür ediyorum. Maçtan daha sonra oynadığımız oyunun karşılığını da ekibimizi alkışlayarak gösterdiler. Galip geleceğimiz bir maçtan birliktelikle ayrılmak durumunda kaldık“ dedi.

İZMİR (İHA)