Müzik direktörü Anja Caspary, Radio Eins’ten ayrıldı: Nedenleri neler?

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Ev
Kültür
Müzik direktörü Anja Caspary, Radio Eins’ten ayrıldı: Nedenleri neler?

Radio Eins’in müzik başkanı Anja Caspary istasyondan ayrılıyor. Bu, Perşembe günü yazdığı bir gönderiden ortaya çıkıyor. RBB şimdi de yorum yaptı.

Stefan Hochgesand

03/02/2023 | 03/02/2023 – 20:58 tarihinde güncellendi

Anya Caspary

Anya Casparyrbb/Jim roketi

Birçoğu için Radio Eins’in belirleyici seslerinden biri: Anja Caspary. Ama bu yakında Berlin pop tarihi olabilir. Bu, Radio Eins’in sunucusu ve müzik direktörünün Perşembe öğleden sonra bir Radio Eins kamyonunun önünde amuda kalktığı bir fotoğrafla birlikte yazdığı bir Facebook gönderisinde zaten önerilmişti.

Anja Caspary’nin Facebook gönderisi şöyle diyor: “Elveda – Radioeins’de geçirdiğim uzun ve harika zaman için minnettarım.” Ama aynı zamanda: “Beni tanıyan herkes, değişikliklerin benim bir parçam olduğunu ve sevdiklerime veda etmeyi öğrendiğimi bilir. mutlak. İki çocuğum var, radioeins üçüncü çocuğumdu ve şimdi onu bırakıyorum.”

Aşırı güzel: Radio Eins 25. yılını mega bir konserle kutladı

Aşırı güzel: Radio Eins 25. yılını mega bir konserle kutladı

Caspary, 2015’ten beri Radio eins’de müzik direktörüdür. 2020 yılında “Kalbimde Bir Mızrak Var” kitabını yayınladı. Göğüs kanseri ve hayatının aşkını nasıl kaybettiği hakkında: Bir zamanlar doktorlar için “The Incredible Hagen” olarak bas çalan müzisyen ve müzik muhabiri Hagen Liebing. Caspary paylaşımına “İyi olan şu ki, ben dünyadan değilim” diye yazmaya devam etti. “Bana nasıl ulaşacağını biliyorsun ve eminim yakında rbb’de tekrar görüşeceğiz.”

Çiçekler için teşekkür ederim: Miley Cyrus

Çiçekler için teşekkür ederim: Miley Cyrus “Çiçekler” ile durumu temizler.

Bütün bunlar ne hakkında? Perşembe akşamı Radio Eins’in de üyesi olduğu RBB, Berliner Zeitung’a personel değişikliği hakkında yorum yaptı: “Rundfunk Berlin-Brandenburg’dan radyoların müzik direktörü Anja Caspary, kadro değişikliği kapsamında bir başkasına transfer edilecek. rbb’deki organizasyon yapıları, program alanını değiştirin ve yeni görevler üstlenin,” yayıncının basın departmanına göre.

Anja Caspary: “Kaderin sert darbeleri için bir sebep yok.  buna katlanmak zorundasın

Anja Caspary: “Kaderin sert darbeleri için bir sebep yok. buna katlanmak zorundasın”

Aynı zamanda, “gelecekte daha verimli hareket edebilmek için” etkinlik alanları, program finansmanı ve müzik Radio Eins’te daha yakından bağlantılı olacaktır. Yayıncı, personel değişikliğinin tam zamanı hakkında henüz yorum yapmadı.