Murat Alkan: “Hakem yardımıyla puan alacağımız maçı kaybettik”

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’in 32. haftasında Bursaspor deplasmanda İstanbulspor’a 3-1 mağlup oldu. Karşılaşmada Teknik Yönetici Mustafa Er ve öteki yardımcı antrenör Hayati Köse’nin kırmızı kart görmesinden dolayı basın toplantısına kaleci antrenörü Murat Alkan katıldı.

Maça hayli güzel başladıklarını belirten Alkan, “Ama ne yazık ki hakem Burak Pakkan hoca yardımıyla puan alacağımız maçta kaybettik. 2-2 olsaydı maç bu biçimde bitmeyecekti, bir daha mağlup olacaktık. Çocuklar elinden geleni yaptılar fakat hakemi geçemedik. Benim niyetim kalan maçlarda bu kadronun ligde kalacağı istikametinde. Bu çocuklar her şeyiyle daha da güzel olacaklar. Soyunma odasında Mustafa hoca ekibi topladı ve ‘Bu ligde kalacağız. Biz burada ihtilal yaptık. Bütün kalan 6 maçı kazanacağız’ dedi. Bu ekip her gün daha da üzerine koyarak gidecek. Denizlispor ve Gençlerbirliği maçıyla bir arada daha ileriye gideceğiz. Bursaspor topluluğundan tam takviye istiyorum. Bu ekip daha yeterli yerlere gelecek. Oynadığımız oyun muhakkak. Elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

İSTANBUL (İHA)