Muslera’dan Lionel Scaloni’ye özel tebrik

Beykozlu

New member
2022 Dünya Kupası’nda Arjantin zafere ulaşırken tüm dünyada kutlamalar devam ediyor.

Galatasaray’ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, finalin akabinde Arjantin teknik yöneticisi Lionel Scaloni’yi tebrik etti. Instagram’dan paylaşım yapan Muslera, “Sen dünya şampiyonusun, ne keyifli sana Lio Scaloni. Her vakit en güzeline layıksın” tabirlerini kullandı.

Uruguay’ın 2022 Dünya Kupası takımında bulunmasına karşın turnuvada forma talihi bulamayan Muslera, bir periyot Lazio’da Lionel Scaloni ile kadro arkadaşlığı yapmıştı.

Muslera: “Bana yardım eden Scaloni’ydi”

Muslera, Scaloni ulusal grubun başına geçtikten daha sonra da eski kadro arkadaşı hakkında övgü dolu sözler kullanmıştı.

Tecrübeli file bekçisi verdiği bir demeçte, “Lionel’e büyük hürmet duyuyorum. Arjantin üzere şampiyonluklarla dolu bir ulusal grubu en düzgün biçimde yönetecek yeteneğe ve zekaya sahip. Kolay bir iş değil, her vakit baskı olacak lakin benim için en yeterli o. Lazio’ya geldiğimde Roma’ya ahenk sağlamamda ve öteki konularda bana yardım eden kişi Lionel’di” tabirlerini kullanmıştı.