Osman Nuri Işılar: “Boluspor’un bu ligde yazacak fazlaca öyküsü var”

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’in 33. haftasında Boluspor deplasmanda Eyüpspor’u 2-0 mağlup etti.

Karşılaşmanın akabinde basın toplantısında konuşan Boluspor Teknik Yöneticisi Osman Nuri ışılar, bu akşam epeyce güçlü bir maç oynadıklarını söz ederek, “Öncesi güçlü olduğunu biliyorduk lakin oynanırken ve bittikten daha sonra daha hayli hissettik. Eyüpspor’u tebrik etmek istiyorum, onlar da yenilgisi hak etmedi lakin epey inanan bir Boluspor vardı. Oyuncular birbirine yardımda epey başarılıydı. İnanan imgeyi alana verdiler. Kalan maçlarla birlikte futbol kalitesi epeyce üste çıkmıyor lakin inanarak oynama ve gayret kıymet kazanıyor. Tüm oyuncularımı, camiamı tebrik ediyorum. Gol attığımız vakit yedek kulübesinde oynamayan oyuncuların memnunluğunu görür görmez Boluspor’un bu ligde yazacak epey kıssası olduğuna inandım. İki gün daha sonra güçlü bir maçımız var. Devam eden süreçte ligde şampiyonluğa oynayan gruplarla maçımız var. Kolay değil, bu maçın sevincini yarın sabah unutup yeni maça odaklanmak zorundayız” dedi.

İSTANBUL (İHA)