Saadet Partisi Kayseri’den Eğitimciler Birliği’ne ziyaret

Adanali

Member
Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ziyarete ait açıklama yapan Saadet Partisi Kayseri Vilayet Lideri Baki Coşkun, “Eğitim-Bir-Sen Kayseri Şube Başkanlığına seçilen Mehmet Emin Aslantürk Bey’e bakılırsavlerinde muvaffakiyet dileklerimizi ilettik. Kendileri sağ olsunlar bizi en hoş biçimde ağırladılar. Eğitimcilerimiz bizim için hayli değerli. Bildiklerini öğrencilerine en hoş biçimde aktaran, örnek davranışları ile toplumun şekillenmesine yardımcı olan hayli değerli öğretmenlerimizin günü olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyoruz. Bir an evvelce öğretmenlerin taleplerinin yerine getirilmesini istiyoruz. hayatını eğitim davasına adamış bir öğretmenlerin yetiştirdiği birisi olarak, yarınların inşa edilmesi yolunda çaba sarf eden, gecelerini gündüzlerine katan öğretmenlerimizin, ortasında bulunduğu koşulları ve yüreklerinde taşıdıkları eğitim aşkını canı gönülden anlayabiliyorum. Onlar bizim için epeyce değerliler. Öğretmenlerimiz her türlü hürmet ve iltifatı hak etmektedir. Kendilerinin yaşadıkları problemleri gün yüzüne çıkarmamız gerekiyor. Bir çiçekle kutlamak yerine alamadıkları haklarını konuşmamız gerekiyor. Bu niçinle hükümetten talep ettikleri haklarını almalarını fazlaca önemsiyoruz.” açıklamasında bulundu.