Somaspor’dan ‘yaşama’ mesajı!

Beykozlu

New member
TFF 2’nci Lig Beyaz Küme’de berbat başladığı dönemde son 5 maçta 4 galibiyetle Play-Off sınırına giriş yapan Somaspor’da lider Mustafa Aydın, ekibi kutladı.

“HEDEFİMİZE ADIM ADIM İLERLEDİK”

Dönem başından beri yaklaşık 2 aydır 3-4 günde bir maç oynadıklarını vurgulayan Aydın, “Lige başladığımızdan beri agresif ve canlı bir futbol oynamayı hedeflemiştik. Haftalar ilerledikçe bu gayemize adım adım ulaşmaya çalıştık. Ekibimiz genç ve dinamik, nitelikli ve karakterli, gelişime açık bir oyuncu kümesi ile çaba ediyoruz. Her türlü dayanağı hak ediyorlar. Oyunu güzelleştiren, keyif veren, coşku ile oynayan sportmen kardeşlerimizi ve onları çalıştıran teknik grubumuzu yürekten kutluyorum” dedi.

“SOMASPOR MARKASINI YAŞATMALIYIZ”

Mustafa Aydın, “Daha çabucak hemen yolun başındayız. Ligin 4’te 1’lik kısmı geçti. Dönem başında şanssız puanlar kaybettik fakat hedeflediğimiz noktadayız. Kümemizde önemli topluluk grupları var. Bu ekiplerle alanda başa baş gayret eden bir grubumuz var. Bu grubun gerek tüm kent gerek sponsor gerekse seyirci olarak daha fazla desteklenmesi gerekir. Somaspor markasını bu düzeylerde ve daha da üzerinde yaşatmamız gerekir. İmkanlarımız ölçüsünde mali disipline uygun bir grup oluşturduk. Aldığımız genç oyuncuların hepsi Türk futboluna hizmet edecek seviyede ve gelişime açık” diye konuştu.