Turgay Altay: Agresif, tutkulu ve ofansif bir ekip yaratmak istiyorum

tofaşk

Global Mod
Global Mod
TFF 1’inci Lig takımlarından Manisa Futbol Kulübü’nde teknik yöneticilik misyonuna Turgay Altay getirildi. Kulüp binasında gerçekleşen imza merasiminde lider Mevlüt Aktan da yer aldı. Gayeleri olan bir kadroya geldiği için keyifli olduğunu söz eden teknik yönetici Turgay Altay, “Öncelikle kulübün DNA’sına uygun bir oyun kültürü oluşturarak kendime ilişkin agresif, tutkulu ve ofansif bir antrenör grubu yaratmak istiyorum. Bana bu projeyi hayata geçirme fırsatı veren liderimize ve idare heyetimize teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah kadromuzu daima birlikte üstlere taşıyacağız” dedi.

Lider Mevlüt Aktan ise açıklamasında, “Turgay Altay hocamız yeni nesil teknik yöneticiler içinde dikkat çeken bir isim. Turgay hocamız ve takımı bilimsel, çağdaş futbola değer veren bir ideolojiye sahip. Biz de kulübümüzün yalnızca bugününü değil geleceğini de inşa ediyoruz. Futbolda devamlılığın ehemmiyetini fazlaca âlâ biliyoruz. Hoca tercihimizi de bu fikir doğrultusunda yaptık. Turgay hocamızın grubumuzda başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Taraftarlarımızı son haftalarda üzdüğümüzün farkındayız. En berbat gün bugünse bugün de Manisa diyeceklerine ve Turgay hocamıza sabırla takviye vereceklerine inancım da tamdır” diye konuştu. (DHA)